Mes naudojame slapukus, kad užtikrintume geriausią naršymo patirtį mūsų svetainėje. Plačiau apie slapukus. Sutinku

Paslaugos

Personalo
atranka
Laikinasis
įdarbinimas
Tiesioginė
paieška
Konsultacijos
Farmacijos
rinkodara
LT LV EE
Baltijos regiono projektai

Operatyviai vykdome įvairių specialybių darbuotojų atrankas pagal individualius kiekvieno kliento poreikius. Tinkamų kandidatų gyvenimo aprašymus su mūsų įžvalgomis ir vertinimais klientui pateikiame per 1–14 darbo dienų. Esant poreikiui, padedame klientui suorganizuoti susitikimus su pasirinktais kandidatais bei pateikiame atsiliepimus ir rekomendacijas iš jų buvusių darbdavių, pavaldinių ar kolegų.

Kliento pasirinktą kandidatą įdarbiname per 1-3 darbo dienas ir suteikiame visas reikalingas darbo priemones. Padedame klientui išvengti laiko ir išlaidų sąnaudų, skirtų darbuotojo atrankai, buhalteriniams procesams, kasdienių problemų sprendimui ir naujų darbo priemonių įsigijimui. Suteikiame klientui galimybę, pasibaigus numatytam bendradarbiavimo laikotarpiui, įsidarbinti laikinąjį darbuotoją savo įmonėje.

Turime sėkmingos patirties išskirtinių talentų paieškoje. Klientui nustačius specifinius reikalavimus, vykdome tiesioginę paiešką susisiekdami su tikslingiausiais kandidatais ir pateikdami jiems pasiūlymą dalyvauti konkurse. Garantuojame klientų ir kandidatų konfidencialumą.

Teikiame konsultacijas darbo užmokesčio, potencialių kandidatų pasiekiamumo, atrankų efektyvinimo klausimais.

Vedame specializuotus medicinos atstovų mokymus, paremtus ilgamete praktika. Teikiame pardavimo skatinimo ir konsultacijų paslaugas, atliekame prekių išdėstymo prekybos vietoje stebėjimą, medicininius matavimus, slaptojo pirkėjo tyrimus, teikiame reklaminės medžiagos gamybos paslaugą. Taip pat teikiame įvairias rinkodaros paslaugas: atliekame apklausas, konkurentų analizę, žiniasklaidos priemonių stebėseną.

Paslaugas teikiame Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Visose šalyse vadovaujamės vienodai aukštais paslaugų teikimo standartais.

Rima Malyškienė

Verslo plėtros vadovė Baltijos šalims

Susisieksime su Jumis per 1 darbo dieną

Žinutė išsiųsta!